Poznaj nas

Nasz salon

W salonie bIK Beauty dostępny jest szeroki zakres usług kosmetycznych i kosmetologicznych. Wykonasz u nas manicure, pedicure, stylizację brwi i rzęs, depilację laserową i depilację woskiem, zabiegi na twarz i ciało oraz masaż. bIK Beauty posiada w swojej ofercie depilację. Istnieje możliwość pozbycia się zbędnego owłosienia za pomocą laseru lub woskiem. 

Depilację laserową wykonujemy za pomocą lasera Palomar VECTUS – najbardziej skutecznego lasera na świecie. Depilacja naszym laserem cechuje się możliwie niską bolesnością i krótkim czasem wykonania zabiegu. Przy depilacji woskiem pracujemy z użyciem renomowanych i uznanych kosmetyków francuskiej marki Norma De Durville. Woski i produkty ND charakteryzują się wysoką jakością i delikatnością.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów cały czas poszerzamy zakres swoich usług. Wprowadzone do oferty zabiegi kosmetyczne na twarz cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W 2021 roku podjęliśmy współpracę z marką M’onduniq wprowadzając do oferty kompleksowe oczyszczanie wodorowe Aquametic. Wraz z marką Peel Mission pracujemy nad gładkością i napięciem skóry naszych klientów. W swojej pracy używamy uznanych, profesjonalnych marek kosmetyków, aby zamierzony efekt podejmowanych prac został osiągnięty. 

W 2023 roku naszym salonie zagościła długo oczekiwana usługa radiofrekwencji mikroigłowej (RF Infinite M’onduniq) – jest to bardzo skuteczna procedura walki ze zmarszczkami, gęstością skóry, bliznami i rozstępami. 

Zapraszmy do zakładki Zabiegi, aby poznać całe portfolio usług.


Przeczytaj jak pracujemy

Czystość i higiena to podstawa

Bezpieczeństwo Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego naszym salonie nadrzędną wartością jest higiena. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy.

Osoby pracujące w naszym salonie bardzo poważnie podchodzą do zasad higieny i dezynfekcji. Wszystkie możliwe narzędzia i akcesoria są jednorazowego użytku, a reszta jest starannie dezynfekowana i sterylizowana w autoklawie. U nas jest bezpiecznie!

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19 stosujemy się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla branży beauty.

Poznaj nas

Nasz zespół

DSC03179

Iwona

image0 (9)

Patrycja

IMG_1063

Klaudia

image0-removebg-preview